Podporujeme romské studenty na cestě za vzděláním
Podporujeme romské studenty na cestě za vzděláním

Jak se můžete zapojit?

Staňte se i Vy součástí vzdělávacího programu Gendalos! Zapojit se můžete jako patron/mecenáš, mentor, dobrovolník či jako škola.


Card image cap

Mentor a dobrovolník

Máte chuť se věnovat ve svém volném čase něčemu smysluplnému? Máte zájem podpořit v rozvoji mladé romské studenty? Zapojte se jako dobrovolník v IQ Roma servisu! Napište nám pár řádek o sobě a o svojí motivaci k dobrovolnictví a my se vám ozveme zpět a domluvíme se na osobním setkání:
kristina.studena@iqrs.cz

Card image cap

Student

Jsi na základní škole a nejsi si jistý na jakou střední školu jít? Potřebuješ pomoci s učivem na střední škole? Nemáš dostatek financí, abys mohl studovat? Napiš nám, s čím Ti můžeme pomoci, a my se budeme snažit udělat, co bude v našich silách. Piš:  gendalos@iqrs.cz

Card image cap

Škola

Jste učitel a pomáháte Vašim studentům s výběrem střední školy? Organizujeme lekce kariérového poradenství určené žákům 8. a 9. ročníků základních škol. Neváhejte se nám ozvat, rádi Vám vymyslíme program na míru:

 michal.kubik@iqrs.cz.

Navštěvují vaši školu motivovaní romští studenti, kteří potřebují podporu? Hledáte partnery v neziskovém sektoru? Ozvěte se nám!